PRÓXIMOS ENCONTROS

PRÓXIMOS ENCONTROS

PREBENXAMÍNS

Unión “B” – Furia; venres 4, hora 17.00, Campo das Vilas – Asados (Rianxo).

 

BENXAMÍNS

Furia – Oleiros; sábado 5, hora 11.00, Campo de Campaña.

 

ALEVÍNS

Furia – Unión “B”; sábado 5, hora 12.15, Campo de Campaña.

 

XUVENÍS

Furia – Sar; sábado 5, hora 17.00, Campo de Campaña.

 

SEGUNDA AUTONÓMICA

Furia – Sálvora; domingo 6, hora 17.00, Campo R. Diéguez de Porto (Pontecesures).

 

 

¡¡¡¡¡¡¡¡¡¡¡¡¡¡¡¡¡¡¡¡¡¡¡ HALA FURIA !!!!!!!!!!!!!!!!!!! :D

SEGUNDA AUTONÓMICA

SEGUNDA AUTONÓMICA

DODRO – 3

FURIA – 4 (Juanito : 1 – 1, 1 – 2 e 3 – 4; Manolo, 3 – 3)

Antes do comenzo do partido gardouse un minuto de silencio polo pasamento de José María Lago Vidal “Chema de Isorna”, socio fundador, xogador, adestrador e colaborador incansable do Furia AC. Unha excelente persoa que non puido superar a enfermidade que o acompañou nos últimos días da súa vida.

Dende esta páxina queremos manifestar o noso máis sincero pesar a toda a súa familia.

Sempre nos acordaremos de ti e dos tempos tan estupendos que pasamos xuntos.

Descansa en paz.

PREBENXAMÍNS, ALEVÍNS E XUVENÍS

PREBENXAMÍNS, ALEVÍNS E XUVENÍS

PREBENXAMÍNS

Furia – 1 / Cordeiro – 3

 

ALEVÍNS

Dodro – 2 / Furia – 0

 

XUVENÍS

Taragoña – 1 / Furia – 1 (Ionis, 0 – 1)

 

¡¡¡¡¡¡¡¡¡¡¡¡¡¡¡¡¡¡¡¡¡¡¡¡¡ HALA FURIA !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :D

 

BENXAMÍNS

BENXAMÍNS

ROIS “B” – 1 / FURIA – 6

PRÓXIMOS ENCONTROS

PRÓXIMOS ENCONTROS

PREBENXAMÍNS

Furia – Cordeiro; sábado 29, hora 12.30, Campo de Campaña.

 

BENXAMÍNS

Rois – Furia; xoves 27, hora 18.00, Campo das Brañas de Seira – Rois.

 

ALEVÍNS

Dodro – Furia; sábado 29, hora 10.00, Campo de Chenlo – Laíño (Dodro).

 

XUVENÍS

Taragoña – Furia; sábado 29, hora 16.30, Campo da Lomba – Taragoña (Rianxo).

 

SEGUNDA AUTONÓMICA

Dodro – Furia; domingo 30, hora 17.30, Campo de Chenlo – Laíño (Dodro).

 

 

¡¡¡¡¡¡¡¡¡¡¡¡¡¡¡¡¡ HALA FURIA !!!!!!!!!!!!!!!! :D

SEGUNDA AUTONÓMICA

SEGUNDA AUTONÓMICA

FURIA – 1 (Juanito, 1 – 0 ) / CARCACÍA – 1

 

¡¡¡¡¡¡¡¡¡¡¡¡¡¡¡¡¡¡¡¡¡¡¡¡¡ HALA FURIA !!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :D

BENXAMÍNS, ALEVÍNS E XUVENÍS

BENXAMÍNS, ALEVÍNS E XUVENÍS

BENXAMÍNS

 

FURIA – 3 / PORTOSÍN – 4

 

 

ALEVÍNS

 

FURIA – 2 / AGUIÑO – 7

 

 

XUVENÍS

 

FURIA – 1 (IONIS) / ROIS – 0

 

¡¡¡¡¡¡¡¡¡¡¡¡¡¡¡¡¡¡¡¡¡¡¡ HALA FURIA !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!:D

 

 

PREBENXAMÍNS

PREBENXAMÍNS

ROIS – 0 / FURIA – 14

AROUSA F7 “TORNEO INTERNACIONAL ALEVÍN” CAMPO DA LOMBA – VILAGARCÍA DE AROUSA.

O FURIA, PIONEIRO NESTE CAMPIONATO, SEGUE NA POMADA.

 

CALENDARIO 2014 (FASE PREVIA)

 

XOVES 17 DE ABRIL

 

FURIA AC – ED VAL MIÑOR DE NIGRÁN : 11.00 HORAS

 

FURIA AC – SDV CABO DA CRUZ : 15.30 HORAS

 

SD RIBADEO – FURIA AC  : 20.00 HORAS

 

 

VENRES 18 DE ABRIL

 

CLUB ATLÉTICO OS CASTROS DA CORUÑA – FURIA AC : 11.00 HORAS

 

SEGUIREMOS INFORMANDO  …….. HALA FURIA  !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :D

 

PRÓXIMOS ENCONTROS

PRÓXIMOS ENCONTROS

PREBENXAMÍNS

Rois – Furia; venres 21, hora 18.00, Campo de Seira – Rois.

 

BENXAMÍNS

Furia – Portosín; sábado 22, hora 12.15, Campo de Campaña.

 

ALEVÍNS

Furia – Aguiño “B”; sábado 22, hora 11.00, Campo de Campaña.

 

XUVENÍS

Furia – Rois; sábado 22, hora 16.30, Campo de Campaña.

 

SEGUNDA AUTONÓMICA

Furia – Carcacía; domingo 23, hora 16.45, Campo Ramón Diéguez de Porto – Pontecesures.

 

 

¡¡¡¡¡¡¡¡¡¡¡¡¡¡¡¡¡¡¡¡¡¡¡¡¡¡ HALA FURIA !!!!!!!!!!!!!!!!!!! :D